poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
week 48 26 27 28 29 30

ARCHIWUM 2013/2014 - Kaczory Donaldy

Węzeł ciepłowniczy

Dnia 26 kwietnia wyposażeni w nowe kamizelki odblaskowe wybraliśmy się na poszykiwanie węzłą ciepłowniczego. Jak myślicie czy udało nam się go znaleźć ???

Pożegnanie absolwentów

W środę 25.06.14 r. zaprosiliśmy Rodziców na uroczystość z okazji zakończenia roku. Przygotowaliśmy przedstawienie "ZOO". Każdy z nas wystąpił w roli wybranego zwierzątka, recytowaliśmy wiersze J.Brzechwy z serii "ZOO", śpiewaliśmy piosenki powiązane z treścią utworów. Po krótkiej przerwie wystąpili nasi absolwenci ubrani w galowych strojach. Pożegnali się z młodszymi dziećmi wierszami i piosenkami. Później były same niespodzianki...Pani Dyrektor wręczyła absolwentom piękne dyplomy ukończenia przedszkola i prezenty. Dzieci zostające w przedszkolu jeszcze rok również otrzymały upominki.Na końcu był pyszny słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców: tort, cukierki, owoce, napoje a nawet szampan truskawkowy dla dzieci.  Życzymy wszystkim dzieciom żegnającym się z nami wielu sukcesów w szkole!!!

Wycieczka rodzinna do Łeby

W sobotę 28.06.14 wybraliśmy się na wycieczkę rodzinną do Parku Jurajskiego w Łebie. Było mnóstwo atrakcji, bardzo nam się wszystko podobało. Wzbogaciliśmy naszą wiedzę o zwierzętach wymarłych- dinozaurach.Na końcu dostaliśmy po kawałku pizzy i pysznego loda włoskiego. Każdy z nas wrócił z wycieczki zadowolony z pamiątką- małym dinozaurem zabawką.

Zabawa w teatr

W czwartek 26.06.14 r. byliśmy w Bibliotece. Pani Małgosia opowiedziała nam bajkę " Kot w butach" a następnie inscenizowaliśmy utwór wcielając się w role poszczególnych bohaterów. Pani bibliotekarka udostępniła nam różne pacynki i kukiełki. To była wspaniała zabawa. Na końcu podziękowaliśmy pani Małgosi za całoroczną współpracę. Teraz wybierzemy sie do biblioteki dopiero po wakacjach

Dzień Mamy i Taty

We wtorek 10.06.14 zaprosiliśmy do przedszkola  naszych kochanych Rodziców. Przygotowaliśmy dla nich przedstawienie w formie musikalu do muzyki ABBY " Mamma i Pappa Mia". Po części artystycznej wyszliśmy do ogrodu. Tam czekała następna niespodzianka- wspólne grillowanie. Pogoda dopisała, humory również. Wszyscy z apetytem zjadaliśmy pyszne potrawy z grilla.W wesołym nastroju rozeszliśmy się do domów